niedziela, 12 stycznia 2014

WOŚP

Jak co roku w styczniu dnia dzisiejszego odbywa się największa akcja charytatywna WOŚP.  Ja osobiście jako wielki kibic Wośp'u (przepraszam fanatyków Caritasu i Rydzyka) rok w rok wpłacam na tę akcję. Dlatego postanowiłem, że od tego roku postaram się wspomagać Owsiaka i tym blogiem dlatego w każdy finał orkiestry będę pisał jak można pomóc oraz wpłacać dodatkowo do tego co zawsze daję, zyski z ostatnich 20.000 wejść na bloga.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPIERANIA WOŚP'U 

U DOŁU MACIE LISTĘ CO MOŻECIE ZROBIĆ ABY POMÓC

Najbardziej zapraszam do wysłania sms pod numer 75565 o treści serce. Nawet nie musicie wychodzić z domu żeby to zrobić, a   tym samym wspieracie dzieci i seniorów!!!


KAŻDY WYSŁANY SMS SIĘ LICZY ORAZ INNA AKTYWNOŚĆ SIĘ LICZY!!!
4 komentarze:

 1. Również popieram tą akcję. Bardzo fajnie że angażujesz się w tą akcję. Dlatego dodaję Cię do mojej listy najlepszych blogów o reklamie http://blogi-o-reklamie.blogspot.com/ . Liczę na więcej ciekawych wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 2. To piękne, że ludzie wciąż chcą pomagać innym. Uważam, że to jedna z najważniejszych rzeczy, która sprawia, że naprawdę jesteśmy ludźmi. Pomoc to istota człowieczeństwa, do której bardzo wielu jeszcze nie dorosło. Również wspieram, oby w nowym roku było jeszcze lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa, że wspierasz słusznie zorganizowaną akcję charytatywną :) Ze swojej strony na pewno wrzucę do puszki trochę kasiorki. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Są inne formy pomagania niż owsik np serwis siepomaga.

  OdpowiedzUsuń